Działalność i misja

Działalność i misja

Działalność

Firma EMU od ponad 29 lat jest producentem i dostawcą kompleksowych rozwiązań z zakresu magazynów energii, baterii, akumulatorów oraz ogniw do zasilania awaryjnego i pracy cyklicznej, a także odnawialnych źródeł energii.

Misja marki

Dostarczamy naszym klientom sprawdzone rozwiązania technologiczne, przyczyniając się do rozrostu ich znaczenia. Zapewniamy bezpieczeństwo energetyczne dla przemysłu                         i poprawiamy jakość życia jednostek.

Wizja marki

Kreujemy innowacyjne rozwiązania z zakresu energetyki, w oparciu o konwencjonalne                 i odnawialne źródła energii.

Wartości marki

Wiarygodność – jesteśmy firmą o ugruntowanej renomie na polskim i europejskim rynku. Nasze istnienie zależy od zadowolenia odbiorców i partnerów, dlatego wiarygodność jest kluczową wartością przedsiębiorstwa.

Zrównoważony rozwój – utrzymujemy odpowiednie proporcje pomiędzy wzrostem gospodarczym, dbałością o środowisko oraz jakością życia i zdrowiem człowieka.

Najwyższa jakość – urządzenia firmy EMU zapewniają energię dla wielu komercyjnych projektów i zaspokajają bieżące potrzeby milionów ludzi, dlatego w obszarze jakości flagowych produktów, EMU nie godzi się na żadne kompromisy.

Efektywność – zatrudniamy profesjonalistów specjalizujących się w różnych obszarach. Struktura i model zarządzania zaprojektowano tak, by osiągnąć balans między wydajnością procesów, a komfortem pracowników.

Innowacyjność – naszym wyzwaniem jest nie tylko czerpanie z najnowszych odkryć, ale też stymulowanie ich poprzez współpracę z instytucjami badawczymi.

 

1990
1990 Rok założenia
10 000 000
10 000 000 Sprzedanych akumulatorów
10 000
10 000 Ponad 10 000 klientów

POLITYKA COOKIES

Strona internetowa używa plików cookies wyłącznie w celu funkcjonowania strony.

 

Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w pliku

Polityka Prywatności.

This will close in 0 seconds