Firma

Marki

Marka

EUROPOWER® to najwyższej jakości akumulatory i ogniwa ołowiowo-kwasowe, przeznaczone do pracy buforowej i cyklicznej w najbardziej wymagających aplikacjach, w systemach zasilania awaryjnego  oraz systemach oświetlenia awaryjnego, w zasilaczach UPS, centrach danych, siłowniach telekomunikacyjnych, stacjach bazowych GSM, w systemach współpracujących z systemami odnawialnych źródel energii, w urządzeniach medycznych, w branży energetycznej, kolejowej i wojskowej, oraz w innych aplikacjach, gdzie najważniejsza jest niezawodność i pewność zasilania. EUROPOWER® to ponad 60 modeli akumulatorów w technologii AGM oraz żelowej, NiMH, Li-ion oraz LiFePO4 o pojemności od 1,2 do 3000 [Ah], najdłuższej na rynku żywotności rzeczywistej oraz gwarancji nawet do 7 lat.

Marka

ACUMAX® to wysokiej jakości akumulatory przeznaczone do pracy w systemach i urządzeniach wymagających bezprzerwowego zasilania, takich jak zasilacze UPS, siłownie i centrale telekomunikacyjne. Z powodzeniem wykorzystywane są również do współpracy z systemami odnawialnych źródeł energii oraz do pracy w urządzenia przenośnych, mobilnych oraz systemach alarmowych i przeciwpożarowych. Sprawdzą się wszędzie tam, gdzie kluczowym aspektem jest korzystna relacja ceny do jakości. ACUMAX®  to ponad 70 modeli w technologii AGM oraz żelowej, o pojemności od 0,8 do 3000 [Ah], żywotności od 3 do 12 lat oraz gwarancji nawet do 3 lat.

Marka

ALARMTEC to akumulatory przeznaczone do pracy w systemach alarmowych, sygnalizacji włamania i napadu (SSWiN),  przeciwpożarowych, w oświetleniu awaryjnym, w kasach i drukarkach fiskalnych oraz w innych aplikacjach wymagających długich czasów rozładowania. Ich największą zaletą jest bezawaryjna praca oraz atrakcyjna cena. Produkty tej znanej i cenionej od lat w branży marki już od kilkunastu lat są z powodzeniem stosowane w setkach tysięcy systemów SWiN oraz ochrony przeciwpożarowej. ALARMTEC to 10 modeli w technologii AGM, o pojemności od 1,2 do 65 [Ah] oraz żywotności od 3 do 5 lat.

Marka

DYNASTY to akumulatory o napięciu 12 [V] i zakresie pojemności od 34 do 147 [Ah] wykonane są w technologii AGM. Zaprojektowane zostały do pracy w stacjonarnych systemach zasilania awaryjnego. Producent: firma C&D TECHNOLOGIES (USA).

29
29 Lat na rynku
9 000 000
9 000 000 Sprzedanych akumulatorów
10 000
10 000 Ponad 10 000 klientów