Firma

Firma

EMU jest jednym z największych w Europie Środkowo-Wschodniej producentów i dostawców kompleksowych rozwiązań z zakresu magazynów energii, baterii, akumulatorów i ogniw do zasilania awaryjnego i pracy cyklicznej.

Funkcjonujemy na polskim i środkowo-europejskim rynku od 1991r. Posiadamy w ofercie szeroką gamę wysokiej jakości ogniw, akumulatorów i pakietów bateryjnych: ołowiowo-kwasowych wykonanych w technologii AGM i żelowej, litowych (litowo-jonowych – Li-ion, litowo żelazowo fosforowych – LifePO4, litowo-polimerowych – Li-po, niklowo-wodorkowych – NiMH) uznanych marek, tj: EUROPOWER®, ACUMAX®, ALARMTEC, HIPAC, DYNASTY.
Uzupełnieniem naszej oferty są wszelkie akcesoria do akumulatorów, m.in: stojaki i szafy bateryjne, ładowarki do akumulatorów, okablowanie i łączniki, zasilacze, prostowniki czy testery.

Dostarczyliśmy już ponad 9 milionów akumulatorów i baterii do ponad 10 000 klientów w Polsce, Rosji, Czechach, Niemczech, Finlandii, Słowacji, Litwie, Łotwie, Estonii, Białorusi, Ukrainie, Rumunii, Bułgarii, Szwajcarii oraz na terenie Węgier.

Wśród Klientów spółki znajdują się najwięksi producenci i dystrybutorzy zasilaczy bezprzerwowych (UPS), urządzeń (albo systemów) alarmowych oraz przeciwpożarowych, kas fiskalnych, systemów oświetlenia awaryjnego, systemów odnawialnych źródeł energii oraz firmy telekomunikacyjne, transportowe, z branży energetyki zawodowej i przemysłu. Nasze akumulatory i baterie pracują w tysiącach najbardziej wymagających aplikacji, zainstalowanych w prestiżowych obiektach, takich jak: szpitale, banki, centra medyczne, obiekty policyjne, budynki użyteczności publicznej, obiekty dostawców sieci komórkowych, centra danych, stacje telewizyjne, stacje energetyczne. Działając na rynku od ponad 28 lat, dzięki zrozumieniu potrzeb Klienta, EMU stała się jedną z wiodących firm w swojej branży.

1990
1990 Rok założenia
10 000 000
10 000 000 Sprzedanych akumulatorów
10 000
10 000 Ponad 10 000 klientów

POLITYKA COOKIES

Strona internetowa używa plików cookies wyłącznie w celu funkcjonowania strony.

 

Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w pliku

Polityka Prywatności.

This will close in 0 seconds