EMU

Ładowarki EUROPOWER do akumulatorów VRLA

Oferta produktów marki EUROPOWER® obejmuje również urządzenia, takie jak impulsowa ładowarka do akumulatorów żelowych i AGM, a także uniwersalna ładowarka do baterii niklowo-metalowo-wodorkowych NiMH, czy też niklowo-kadmowych NiCd o rozmiarze R6/AA oraz R03/AAA. Szeroki zakres modeli serii LC stworzonych z myślą o bateriach ołowiowo-kwasowych umożliwia dobór odpowiedniego urządzenia do wszystkich akumulatorów wykonanych w technologii AGM oraz żelowej w zakresie pojemności od 1,5 do 120 Ah pracujących cyklicznie lub buforowo. Producent dopuszcza możliwość podłączenia pojedynczych bloków 6/12 V, jak również baterii zestawionych w niewielkie systemy. Po zakończeniu procesu, utrzymywane są one w stanie pełnego naładowania i mogą być dowolnie długo podłączone do urządzenia.

Wszystkie urządzenia marki EUROPOWER® produkowane są zgodnie z dyrektywami RoHS oraz posiadają niezbędne certyfikaty poświadczające bezpieczeństwo.

 

 

Ładowarki VRLA

Ładowarki do akumulatorów żelowych i AGM stworzone zostały z myślą o współpracy z bateriami pracującymi cyklicznie bądź buforowo. Możliwość podłączenia pojedynczych akumulatorów oraz tych, które zestawione zostały w nieduże systemy.

Więcej

 

 

 

 

Ładowarki NiMH

Uniwersalne urządzenia serii SC i RC obsługują akumulatorki NiMH oraz NiCd w rozmiarze R6 i R03 oraz napięciu znamionowym 1,2 V i wyposażone są w 4 niezależne kanały. Modele mikroprocesorowe automatycznie wykrywają typ oraz monitorują stan naładowania, eliminując możliwość jego przeładowania. Wpływa to bardzo korzystnie na jego żywotność oraz gwarantuje bezpieczną i bezproblemową eksploatację urządzenia. Komfort użytkowania i funkcjonalność zapewnia szeroki zakres napięcia zasilania, dzięki czemu urządzenia EUROPOWER® mogą współpracować z sieciami 100 ÷ 240 VAC, a wybrane modele również z instalacją samochodową 12 VDC.

Więcej

 

 

EMU Sp. z o.o. Sp.k. || mail: info@emu.com.pl || tel: 583440401 || ul. Twarda 12, 80-871 Gdańsk

Realizacja - NOVEO INTERACTIVE / OK interactive

powered by Quick.Cart