EMU

Akumulatory żelowe głębokiego rozładowania

Bezobsługowe, ołowiowo-kwasowe akumulatory żelowe wykonane w nowoczesnej technologii, posiadają elektrolit w postaci żelu, a czynnikiem żelującym dodanym do kwasu siarkowego jest krzemionka. Wykorzystanie procesu rekombinacji, tj. reakcji chemicznej, która sprawia, że powstały przy przeładowaniu tlen i wodór powraca w postaci wody, eliminując tym samym potrzebę jej regularnego uzupełniania.

Akumulator żelowy wykazuje wysoką odporność na głębokie rozładowania, a także na wstrząsy oraz wibracje, co jest niezwykle istotne w przypadku zastosowań mobilnych i przenośnych (praca cykliczna). Doskonale odprowadzają ciepło powstałe wewnątrz urządzenia przy przepływie prądu, dzięki czemu mogą być stosowane na zewnątrz budynków, gdzie występują duże wahania temperatur. Z uwagi na swoje właściwości akumulatory głębokiego rozładowania są bardzo dobrym rozwiązaniem dla systemów wykorzystujących energię ze źródeł odnawialnych.

 

 

Seria AMG

Modele serii AMG o żywotności projektowanej 10-12 lat przeznaczone są do pracy cyklicznej oraz buforowej w trudnych warunkach tj. wysoka temperatura, czy głębokie i częste rozładowania.

Więcej

 

 

 

 

Seria ACG

Produkty serii ACG zaprojektowane zostały głównie do głębokich rozładowań podczas pracy cyklicznej i w podwyższonej temperaturze otoczenia. Modele tej serii znajdują zastosowanie w pojazdach oraz urządzeniach z silnikiem elektrycznym.

Więcej

 

 

 

Seria AFTG

Modele serii AFTG o żywotności projektowanej ponad 12 lat zaprojektowane zostały do pracy w szafach 19'' i 23'' Dzięki czołowo wyprowadzonym końcówkom biegunowym akumulatory te są łatwe w montażu i obsłudze. Doskonale sprawdzają się jako rezerwowe zasilanie oświetlenia awaryjnego, czy też siłowni telekomunikacyjnych.

Więcej

 

 

 

Seria AXG

Ogniwa o dużych pojemnościach i napięciu 2V charakteryzujące się żywotnością projektowaną ponad 12 lat. Zaprojektowane głównie z myślą o systemach wymagających dużych prądów obciążenia oraz długich czasów podtrzymania.

Więcej

 

 

EMU Sp. z o.o. Sp.k. || mail: info@emu.com.pl || tel: 583440401 || ul. Twarda 12, 80-871 Gdańsk

Realizacja - NOVEO INTERACTIVE / OK interactive

powered by Quick.Cart