EMU

Akumulatory w technologii AGM

W ofercie naszej firmy znajdują się niezawodne akumulatory AGM (Absorbed Glass Mat), w których cały elektrolit jest wchłonięty w separatorach z włókna szklanego o wielkiej porowatości, znajdujących się między płytami. Baterie wyprodukowane tą metodą mają niższą rezystancję wewnętrzną, a co za tym idzie wyższe napięcie na zaciskach, a także dłuższy czas pracy, zwłaszcza przy rozładowaniu dużym prądem

Bezobsługowy, wykonany w technologii AGM akumulator doskonale sprawdza się w:

  • Zasilaczach UPS,

  • Systemach alarmowych,

  • Kasach fiskalnych,

  • Systemach awaryjnego zasilania oświetlenia.

Zachęcamy do zainwestowania w nasz asortyment. Aby uzyskać więcej informacji o naszych produktach należy skontaktować się z przedstawicielami naszej firmy ? nasi pracownicy chętnie odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania.

 

 

ACUMAX® SERIA AM

Akumulatory wykonane w technologii AGM, przeznaczone do pracy buforowej (zasilanie awaryjne) oraz cyklicznej. Ich żywotność projektowana wynosi od 6 do 9 lat. Znajdują zastosowanie w zasilaczach bezprzerwowe UPS, centralach telefonicznych, kasach i drukarkach fiskalnych, systemach oświetlenia awaryjnego, alarmowych i przeciwpożarowych, a także w systemach fotowoltaicznych, kosiarkach i rowerach elektrycznych.

Więcej

 

 

 

 

ACUMAX® SERIA AV

Seria o żywotności projektowanej wynoszącej od 3 do 5 lat, przeznaczona do pracy w zasilaczach UPS. Przy standardowych gabarytach, charakteryzują się znacznie mniejszą rezystancją wewnętrzną, dzięki czemu mają większą pojemność i bardzo dobre charakterystyki rozładowania dużym prądem i stałą mocą. Doskonale nadają się do zastosowania w zasilaczach bezprzerwowe UPS, centralach telefonicznych, kasach i drukarkach fiskalnych, systemach oświetlenia awaryjnego, alarmowych i przeciwpożarowych a także w systemach fotowoltaicznych, kosiarkach i rowerach elektrycznych, urządzeniach pomiarowych, mobilnych, medycznych, laboratoryjnych jak również w parkometrach, kominkach, automatach sprzedających, zabawkach, przenośnych źródłach światła.

Więcej

 

 

 

ACUMAX® SERIA AML

Dostępne w naszej ofercie akumulatory są przeznaczone do pracy buforowej (zasilanie awaryjne) w aplikacjach wymagających długiej żywotności. Ich żywotność projektowana wynosi od 10 do 12 lat. Zastosowanie: zasilacze bezprzerwowe UPS, siłownie telekomunikacyjne, centrale telefoniczne, stacje energetyczne, systemy alarmowe i przeciw pożarowe, systemy fotowoltaiczne, systemy oświetlenia awaryjnego, telewizja kablowa, jachty, łodzie, wózki golfowe, inwalidzkie, urządzenia mobilne, pomiarowe, a także medyczne.

Więcej

 

 

 

ACUMAX® SERIA AFT

Seria ta zaprojektowana została do instalacji w szafach 19" i 23". Żywotność projektowana tych akumulatorów wynosi od 10 do 12 lat. Dzięki czołowo wyprowadzonym końcówkom biegunowym baterie są łatwe w montażu i obsłudze. Sprawdzają się idealne jako rezerwowe źródło zasilania w siłowniach telekomunikacyjnych (48VDC). Zastosowanie: zasilacze bezprzerwowe UPS, siłownie telekomunikacyjne, centrale telefoniczne, serwerownie, centra danych, systemy fotowoltaiczne, stacje energetyczne, stacje bazowe GSM, systemy przeciwpożarowe i alarmowe, systemy oświetlenia awaryjnego, jachty, łodzie, telewizja kablowa.

Więcej

 

 

 

ACUMAX® SERIA AXL

Ogniwa o napięciu 2[V] i dużych pojemnościach, zaprojektowane są z myślą o systemach wymagających dużych prądów obciążenia oraz długich czasów podtrzymania. Są bardzo wydajne i wykazują się o żywotności projektowanej wynoszącej ponad 12 lat.

Więcej

 

 

EMU Sp. z o.o. Sp.k. || mail: info@emu.com.pl || tel: 583440401 || ul. Twarda 12, 80-871 Gdańsk

Realizacja - NOVEO INTERACTIVE / OK interactive

powered by Quick.Cart